ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شکستگی شیشه

پولیش بدنه اتومبیل

پولیش شیشه اتومبیل

رفع ماتی و کدری چراغ

موتور شویی با مواد

شیشه دودی با UV400

اين مركز قابليت سرويس دهي بصورت سيار به كليه مناطق تهران و شهرستانها را دارد.
پاکان گلس


مشاوره
 

پولیش شیشه جلو و کاسه چراغ

برای دید خوب راننده بسیار لازم و مفید میباشد، که ضمن شفافیت شیشه، آبگریز خوبی پیدا خواهد کرد. با انجام پولیش شیشه و داشتن سطحی صیقلی، از صدمات متفاوت شیشه جلوگیری میشود.

View details
 

ترمیم شیشه اتومبیل

عبارتست از پر کردن حفره ها و شیارهای سنگ خوردگی و ترک بوجود آمده که پس از پروسه انجام شده، احتمال پیشرفت ترک بسیار کم و از نظر ظاهر رضایت بخش میباشد و شکستگی نور رفع میشود که از همه مهمتر برای دریافت معاینه فنی بلامانع میباشد.

View details
 
NEW

تلق دودی شیشه

جهت جلوگیری از نورهای اضافی و مضر مانند تابش خورشید که باعت ناراحتی و خطر هنگام رانندگی برای راننده میشود، استفاده میگردد. مهمتر از همه استفاده از تلق با UV استاندارد و شفاف و ضد خش است که، داشتن شیشه دودی برای ماشین مفید واقع میشود.

View details
 

پولیش شیشه اتومبیل

رفع ماتی شیشه جلو و چراغ اتومبیل های خارجی، حتی بعضی از شیشه های ساختمانی توسط اشعه UV ( ماورا بنفش ) . این خدمات توسط پولیشهای مخصوص انجام می گردد . خدمات فوق به صورت سیار در محل مورد نظر شما مشتریان عزیز ارائه می گردد .

View details
 

پولیش بدنه

باعث شفافیت و آبگریزی میشود، که ضمنا مانع سوختگی رنگ در اثر اشعه ماوربنفش خورشید بر روی رنگ ماشین میشود. سطح صیقلی باعث کاهش صدمه رساندن به رنگ ماشین میباشد.

View details
 

سرامیک بدنه ماشین

سرامیک بطور سلیقه ای، رنگ بدنه کاملا شفاف و براق میشود و مانع از خط و خش بر روی رنگ ماشین و همچنین سوختگی میشود. مات کردن رنگ و روکش کاملا سلیقه ای است.

View details
 

موتورشویی با مواد خارجی

باعث تمیزی و زیبایی موتور میشود که مواد مورد استفاده جلوگیری از سولفاته سوکتها و قطعات برقی میکند و هیچگونه صدمه ای وارد نمیکند. مانع از پوسیدگی و خشک شدن شلنگ ها میشود، و موتور خنک تر کار میکند. تا مدت طولانی تمیزی و زیبایی موتور باقی میماند.

View details
 

صفرشویی داخل ماشین

با مواد و روش اروپایی و دستگاهای پیشرفته، داخل ماشین تمیز و پاکیزه میشود، و میکروبها و قارچ ها از بین میروند. با استفاده از پولیش و واکس های خارجی مرغوب، تمامی قطعات برای مدت طولانی، بستگی به نگهداری، تمیز و زیبا باقی میماند.

View details
فرم درخواست خدمات